FläktGroup Poland Sp. z o.o.

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Białystok

FläktGroup Poland Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma z branży wentylacji oddymiającej i komfortu pomieszczeń, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżyniera Sprzedaży urządzeń HVAC, na terenie województw: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, podlaskie, lubelskie.

Opis stanowiska:

  • Rozwój sprzedaży produktów HVAC (centrale wentylacyjne, klimakonwektory, belki chlodzące nawiewniki, regulatory, tłumiki) na powierzonym terenie.
  • Sporządzanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży.
  • Budowanie trwałych relacji z biurami projektowymi, inwestorami,generalnymi wykonawcami,instalatorami.
  • Badanie rynku, poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów w zakresie powyższych produktów
  • Pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi.
  • Prezentacja oferty firmy u potencjalnych klientów.
  • Rozbudowanie i utrzymanie bazy Klientów.
  • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń wentylacji komfortu, HVAC.
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
  • Otwartość na nowe pomysły, elastyczność w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość AutoCad, Word i Excel.
  • Czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń na stanowisku pracy.
  • Stabilne warunki pracy oraz dobre warunki płacowe.
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Satysfakcjonującą pracę przy prestiżowych projektach z możliwością rozwoju w przyjaznej atmosferze.
  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska – samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Dodatkowe benefity ( opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Administrator danych:

FläktGroup Poland Sp. z o. o.
ul. Południowa 2, Ołtarzew
05-850 Ożarów Mazowiecki
www.flaktgroup.pl