inżynier sprzedaży z branży tworzyw sztucznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

 Dla naszego Klienta, dystrybutora surowców chemicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 31721
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów (firmy produkcyjne)
  • dbanie o dobre relacje z klientami i dostawcami
  • tworzenie raportów i analiz rynku
  • wprowadzanie nowych produktów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe chemiczne, inżynieria materiałowa lub pokrewne kierunki
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym rok w sprzedaży tworzyw sztucznych, polimerów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, samodzielność, uczciwość, zaangażowanie
  • umiejętność planowania czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • szkolenia produktowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)