Opis stanowiska pracy

DACPOL jest międzynarodowym dystrybutorem podzespołów dla energoelektroniki, automatyki i elektrotechniki. Naszymi głównymi Klientami są producenci urządzeń dla trakcji elektrycznej, napędów prądu stałego i przemiennego, zasilaczy oraz zakłady metalurgiczne i producenci urządzeń galwanicznych i spawalniczych, jak również producenci urządzeń automatyki przemysłowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, serwisujemy urządzenia do grzejnictwa indukcyjnego i techniki napędowej oraz projektujemy, produkujemy, modernizujemy modułowe bloki dużej mocy, testery przemysłowe, wzbudniki i inne urządzenia przemysłowe.

Aby wesprzeć nasz zespół sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY (m/k)

obszar województwa zachodniopomorskiego i północnych Niemczech

Twoje obowiązki:
* Zwiększenie sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
* Prezentacja naszej firmy, naszych produktów i rozwiązań
* Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach technicznych
* Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów
* Udział w międzynarodowych targach

Co oferujemy:
* Innowacyjne i szerokie portfolio produktów
* Wsparcie techniczne i handlowe
* Dużą samodzielność i ruchomy czas pracy
* Mieszkanie służbowe na obszarze województwa zachodniopomorskiego
* Samochód służbowy
* Nowoczesne narzędzia pracy: laptop, itp.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie mailem pełnej aplikacji ze zdjęciem i określeniem najwcześniejszego terminu podjęcia pracy na nasz adres mailowy. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Dorotą Jaworską.

Wymagania

Twój profil:
* Tytuł inżyniera w kierunkach elektrotechnika, automatyzacja lub podobne
* Pasja do sprzedaży urządzeń technicznych (doświadczenie w sprzedaży B2B będzie zaletą)
* Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętności negocjacyjne, asertywność
* Wysoki stopień inicjatywy, elastyczność i zaangażowanie
* Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, pożądana znajomość języka angielskiego
* Gotowość do podróży

Prezentacja firmy

Firma DACPOL jest liczącym się podmiotem w Europie Środkowej i Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi