Inżynier Sprzedaży - urządzenia procesowe i pakujące dla przemysłu czekoladowego i cukierniczego

Vekamaf Warszawa Sp. z o.o.

01-192 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres działalności:
• Sprzedaż urządzeń procesowych i pakujących dla przemysłu czekoladowego i przemysłowych zakładów cukierniczych
• Biuro w Warszawie
• Obszar działania: cała Polska
Podstawowe obowiązki:
• Sprzedaż maszyn oraz instalacji przemysłowych, dbanie o kontakt z klientem
• Współpraca z partnerami technologicznymi firmy w celu przedstawienia klientom najwłaściwszych rozwiązań, rozpoznawania ich potrzeb oraz zapewnienia doradztwa technicznego
• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami klienta - dyrektorzy, właściciele oraz osoby decyzyjne
• Budowanie długoterminowych relacji z klientem

Wymagania

Wymagane doświadczenie zawodowe:

• minimum 5 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży rozwiązań dotyczących sprzedaży przemysłowych - warunek konieczny
• Udokumentowane doświadczenie we współpracy z użytkownikami instalacji przemysłowych
• Zdolność pozyskiwania kluczowych klientów
• Wyższe wykształcenie techniczne, technologiczne (mechanika, maszynoznawstwo, technologia żywności, automatyka lub podobne)
• Znajomość właściwych rynków - producenci sprzętu, klienci, konkurencja itp.
• Znajomość zasad postępowania w handlu oraz ugruntowana wiedza z zakresu zasad sprzedaży w sektorze B2B towarów technicznych o wysokim standardzie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
• Znajomość języka niemieckiego lub innego języka będzie dodatkowym atutem.

Pożądane nastawienie do pracy:

• Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych w kraju i zagranicznych
• Zorientowanie na cel, świadomość swoich oraz firmowych celów
• Niezależny w działaniu, wykazujący się samodzielnością w podejmowaniu decyzji
• Wysoki poziom wewnętrznej motywacji, niezależność oraz zdolność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Vekamaf jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą maszyn, urządzeń prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
samochód służbowy, praca w międzynarodowym środowisku
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi