Inżynier Sprzedaży surowców chemicznych

Agencja Headhunters

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasz klient jest wyłącznym dystrybutorem kilkudziesięciu światowych producentów surowców chemicznych, który do swojej firmy poszukuje kandydata na stanowisko:
Inżyniera Sprzedaży surowców chemicznych

Nr referencyjny: IS/KAT

Zakres obowiązków:
Do obowiązków na stanowisku Inżyniera Sprzedaży należeć będzie nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi i aktualnymi Klientami. Ponadto, rozpoznawanie i kreowanie potrzeb klientów oraz współpraca z dostawcami i firmami logistycznymi.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe: Inżynier Chemii lub pokrewne: materiałoznawstwo, biotechnologia, ochrona środowiska, biochemia
• Doświadczenie w sprzedaży surowców chemicznych, tworzyw sztucznych
• Dobra znajomość jęz. angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
• Umiejętność sprawnej organizacji pracy i samodyscyplina
• Samodzielność, zaangażowanie

Nasz klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz interesujący system motywacyjny
• Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
• Służbowy samochód, laptop, telefon
• Pracę na samodzielnym stanowisku

Teren pracy: Cała Polska
Jeżeli uważasz, że posiadasz doświadczenie i wiedzę, o których mowa w ogłoszeniu, prześlij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi