Inżynier Sprzedaży Rozwiązań CAD/CAM/CAE

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, autoryzowanego dostawcy rozwiązań inżynierskich CAD/CAM/CAE (SolidWorks, SolidCAM, SigmaNEST, CIMCO i in.) poszukujemy kandydatów/-tek do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. Ref: ISP/MT/WROC

Opis stanowiska:

• Realizacja strategii i założonych planów sprzedażowych

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na oferowane rozwiązania z terenu całego kraju

• Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych rozwiązań CAD/CAM/CAE

• Przygotowywanie i prezentacja ofert dla klientów, negocjowanie warunków handlowych

• Nadzór nad procesami handlowymi

• Budowa długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy

• Planowanie własnych aktywności handlowych

• Raportowanie wyników działań

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,

• aktywna postawa handlowa, nastawienie na realizację celu,

• łatwość nawiązywania kontaktów i relacji interpersonalnych,

• umiejętność aktywnego słuchania i koncentracji na rozwiązaniu problemu,

• swoboda kreowania i wykorzystywania skutecznych technik handlowych,

• umiejętność szybkiego uczenia się,

• co najmniej komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,

• nienaganna kultura osobista i miła aparycja,

• prawo jazdy kat B.

Wymagania

Nasz klient oferuje:

• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• szkolenia produktowe i handlowe,

• możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

• dostęp do nowych technologii informatycznych,

• kompletne wyposażenie stanowiska pracy (samochód służb., laptop, telefon),

• pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi