Inżynier Sprzedaży/Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Baltina s.c.

wszystkie, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Baltina s.c. zatrudni osobę na stanowisku Inżynier Sprzedaży/Przedstawiciel Techniczno-Handlowy.

Miejsce pracy: Polska Południowo-Wschodnia , Polska Południowo-Zachodnia

Opis stanowiska
Praca w sektorze - B2B
Grupy produktowe – armatura zaworowa, filtracja
Praca "home office" dla osoby aktywnej i samodzielnej zorientowanej na sukces.
Opieka nad klientami firmy z regionu oraz pozyskiwanie nowych klientów.
Sporządzanie ofert handlowych, przygotowywanie i realizacja strategii handlowych, nadzór nad realizacją projektów.
Raportowanie z działalności do centrali Firmy.

Wymagania

Wymagania
Doświadczenie na stanowisku handlowym B2B o profilu technicznym
Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe, kierunki mechanika, budowa maszyn, lub
pokrewne).
Znajomość języka angielskiego w celu swobodnego korzystania z katalogów Dostawców.
Prawo jazdy kategorii B.
Wysoka kultura osobista, swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów podczas wizyt
oraz rozmów telefonicznych.
Samodzielność, dynamizm i inicjatywa w działaniu orientacja na sukces.

Oferujemy
Stałe podstawowe wynagrodzenie wsparte atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od realizacji planów sprzedażowych.
Narzędzia pracy - samochód służbowy, komputer (notebook) , telefon.
Niezbędne szkolenia.
Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym).

Aplikacja - format zgłoszenia pliki pdf przesłana na adres e-mail
powinna zawierać CV (w cv proszę podać login na skype'a)
Prosimy przedstawienie swojego pomysłu na strategię działania zamiast listu motywacyjnego.

Zgłoszenia nie spełniające powyższych warunków nie będą rozpatrywane.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Zajmujemy się doradztwem technicznym według potrzeb Klienta w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta