Inżynier Sprzedaży - Projektant

Wandalex S.A.

Mikołów k/ Katowic, śląskie

Opis stanowiska pracy

WANDALEX S.A., spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, produkująca regałowe systemy wysokiego składowania i transportu przenośnikowego, poszukuje do swoich Oddziałów kandydatów na stanowisko:

Inżynierów Sprzedaży - Projektantów

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy i systematyczne pozyskiwanie nowych
  • rozpoznawanie i analizę potrzeb klientów oraz uzgadnianie optymalnych rozwiązań
  • doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów
  • projektowanie układów regałów magazynowych,
  • przygotowanie kalkulacji cen i ofert handlowych na bazie projektów
  • uzgadnianie warunków kontraktu i pozyskiwanie zamówień
  • współpracę z działem produkcji i logistyki

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie lub logistyczne
  • umiejętność pracy w programie AutoCad
  • minimum dwuletni okres zatrudnienia w zakresie rozwiązań logistyki magazynowej
  • predyspozycje społeczne do pracy handlowca, pełna dyspozycyjność,
  • zorientowanie na cele
  • zorientowanie na klienta,
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego stanowi dodatkowy atut

Wybranym kandydatom zapewniamy:

  • umowę o pracę na samodzielnym stanowisku, w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą)
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe (adekwatne do umiejętności i doświadczenia)
  • wynagrodzenie zmienne bez limitu (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów)
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Aplikacje wraz z klauzulą o udostępnieniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Spółka zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Prezentacja firmy

Wandalex Spółka Akcyjna, jest firmą handlową, która powstała 1 kwietnia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców