Inżynier Sprzedaży - Łódź

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
Inżynier Sprzedaży - ŁódźMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Opracowywanie strategii sprzedażowej na wyznaczonym terenie Polski.

  • Współpraca z klientami w zakresie doradztwa techniczno-handlowego wśród projektantów, wykonawców, instalatorów.

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi.

  • Reprezentacja firmy w wydarzeniach branżowych.

  • Realizacja budżetów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży HVAC.

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego.

  • Samodzielność, zorientowanie na realizację celów sprzedażowych, sumienność, umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • Podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Szkolenia produktowe.

  • Praca w międzynarodowej firmie o znanej marce.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.