Inżynier Sprzedaży / Kierownik Projektu, Bielsko-Biała

Bart Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma BART Sp. z o. o. działająca w branży wentylacji i klimatyzacji oraz odpylania, zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem instalacji, poszukuje kandydata do działu projektowego na stanowisko Inżynier Sprzedaży / Kierownik Projektu.

Istotą stanowiska jest przede wszystkim budowa stałych i długotrwałych relacji z inwestorami z szeroko rozumianej bazy przemysłowej w zakresie instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania. a także poszukiwanie nowych partnerów do współpracy, zwiększanie wolumenu sprzedaży.

Do obowiązków Inżyniera Sprzedaży / Kierownika Projektu będzie należało:

• Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z inwestorami z zakresu branży przemysłowej,
• Budowa długotrwałych relacji z inwestorami,
• Penetracja i monitoring rynku w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów i partnerów,
• Opracowywanie technicznych rozwiązań koncepcyjnych w zakresie instalacji wentylacji, filtrowentylacji i odpylania
• Przygotowanie ofert handlowych,
• Nadzór nad realizacją inwestycji,
• Współpraca z działem projektowym i działem realizacji firmy.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Pracę w młodym dynamicznym zespole,
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji,
• Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w firmie o zbliżonym profilu,
• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki, instalacje sanitarne lub mechaniczne),
• Znajomość zagadnień z zakresu wentylacji, klimatyzacji,
• Podstawowa znajomość zagadnień prawa budowlanego,
• Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Obsługa komputera pakiet MS Office,
• Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
• Doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków,
• Gotowość do częstych wyjazdów,
• Posiadanie prawa jazdy kat. B,
• Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Prezentacja firmy

Firma BART Sp. z o. o. działa w branży wentylacji i klimatyzacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis