Inżynier Sprzedaży ds. systemów smarowania

Hennlich Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą należącą do międzynarodowej grupy i działającą
w Polsce od ponad 18 lat. Naszą specjalnością są dostawy rozwiązań technicznych dla klientów przemysłowych.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
ds. systemów smarowania

Obszar działania: woj. Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie.

Opis stanowiska pracy:

  • dobór rozwiązań technicznych w zakresie centralnego smarowania oraz systemów precyzyjnego dozowania środków smarnych do indywidualnych potrzeb klientów przemysłowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • wizyty u klientów z branży automotive, hutniczej i górniczej, spożywczej, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, przemysłu morskiego, energetycznego, energii odnawialnej itp.,
  • współpraca z zespołem projektowym, handlowym oraz serwisem przy realizacji projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i zrozumienie dokumentacji technicznej),
  • samodzielność w pracy, zaangażowanie, elastyczność, umiejętność współdziałania w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zagraniczne,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy
  • telefon i laptop służbowy
  • praca w formule „home office“.

CV prosimy przesyłać za pomoca przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U.
z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HENNLICH Sp. z o.o.
z siedzibą w Knurowie."

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi