Inżynier Sprzedaży ds. Produktów SN i NN

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów do pracy, którzy są ambitni i zorientowani na rozwój. Jako wiodąca na świecie firma technologiczna oferujemy możliwość rozwoju zarówno w zawodach inżynierskich, jak i w innych obszarach.
Miejsce:
Ilość wakatów:
Aleksandrów Łódzki
1

W związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżyniera Sprzedaży ds. Produktów i systemów SN i NN. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing produktów oraz systemów średnionapięciowych i niskonapięciowych.

Zadania :

- Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów średnich i niskich napięć;
- Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych ;
- Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów i systemów;
- Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
- Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;
- Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów dystrybucyjnych i bezpośrednich w sektorze przemysłowym oraz sektorze budownictwa komercyjnego;
- Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

- Wykształcenie wyższe techniczne- preferowane elektryczne;
- Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
- Znajomość rynku odbiorców, tj firm typu EPC, PBL, OEM, DIS w regionie Lubuskim i Wielkopolskim
- Umiejętność wyszukiwania powyższych klientów, nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
- Prawo jazdy kategorii B.

Informacje dodatkowe

Oferujemy:

- Interesujaca prace w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiazania i nowoczesne technologie;
- Mozliwosc rozwoju zawodowego w miedzynarodowym srodowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w róznych obszarach;
- Stabilnosc zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzaleznione od doswiadczenia i posiadanych umiejetnosci;
- Miła atmosfere pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za posrednictwem naszej strony klikajac na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierac klauzule: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji”.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając na przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji".

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.