Opis stanowiska pracy

AFM DEFUM S.A. - Lider w obszarze konstrukcji i produkcji obrabiarek do skrawania metalu. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie we współpracy z Klientami z Polski oraz krajów Europy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży ds. obróbki usługowej.

Zakres obowiązków:

•aktywne i skuteczne pozyskiwanie klientów przemysłowych,

•współpraca i utrzymanie dobrych relacji biznesowych z aktualnymi klientami,

•bezpośrednia współpraca z Szefem Produkcji i Szefem Technologii podczas procesu ofetyzacji,

•prowadzenie negocjacji handlowych,

•nadzór nad harmonogramem i procesem produkcji oraz raportowanie stanu wykonania kontraktów na naradach produkcyjnych,

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne - min. inżynierskie (preferowani kandydaci po kierunkach mechanika i budowa maszyn),

•min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera sprzedaży lub technologa (konieczne wysokie umiejętności interpersonalne),

•znajomość rysunku technicznego,

•znajomość obróbki skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych/CNC,

•znajmość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

•doskonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość, terminowość w realizacji zadań.

•otwartość w relacjach interpersonalnych, komunikatywność, pozytywne nastawienie do otoczenia.

Oferujemy:

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•stałe miesięczne wynagrodzenie + premie od efektu + premie uznaniowe,

•niezbędne narzędzia pracy,

•szkolenie wdrożeniowe,

•możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,

•ciekawe projekty,

•możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

•po okresie próbnym umowa na 1 rok, po roku umowa na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

Produkcja obrabiarek do metalu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi