Inżynier sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Gi Group Sp. z o.o.

Teren całego Kraju, śląskie

Miejsce pracy: Teren całego Kraju

Opis stanowiska:

• Odpowiedzialność za nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Kluczowymi Klientami z regionu HPL
• Dogłębna analiza działań klientów oraz konkurencji
• Poznawanie specyficznych potrzeb klienta i współpraca z zespołem sprzedażowym oraz lokalnym KAM
• Wspieranie zespołu sprzedażowego w segmentacji docelowych Klientów
• Opracowywanie i wdrażanie planów rozwoju sprzedaży
• Generowanie rentownego wzrostu ze sprzedaży dla Kluczowych Klientów
• Zarządzanie projektami Kluczowych Klientów pod względem technicznym i handlowym
• Kierowanie procesem komunikacji i wymiany informacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami
• Współpraca w zakresie potrzeb szkoleniowych, analiz tzw. luki produktowej oraz projektów badawczo-rozwojowych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny
• Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusowy
• Narzędzia do pracy o wysokim standardzie (samochód służbowy, laptop, telefon)
• Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole (możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych)
• Możliwość rozwoju wewnątrz firmy
• Bogaty pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.