Inżynier Sprzedaży ds. Inwestycji (elektrotechnika)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1134261

Twoja nowa firma
Międzynarodowy producent, rozpoznawalna firma z wieloletnim doświadczeniem, dostawca usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych.

Twoja nowa rola
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Sprzedaży ds. Inwestycji na teren województwa mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego, systemów rozdziału energii elektrycznej. Wyszukiwanie i kontaktowanie się z potencjalnymi klientami, dostarczanie profesjonalnego doradztwa oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z już istniejącymi klientami: inwestorzy, generalni wykonawcy, instalatorzy, projektanci instalacji elektrycznych). Śledzenie rynku na powierzonym terenie. Odpowiedzialność za przygotowywanie ofert dla klientów, negocjowanie warunków współpracy.

Co otrzymasz w zamian
Praca w oparciu o umowe o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy