Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w wyznaczonym regionie oraz utrzymywanie stałych kontaktów z klientami Firmy,
  • Nawiązywanie kontaktów z inwestorami i jednostkami projektującymi.
  • Przygotowywanie ofert oraz opracowywanie danych technicznych do ofert na rozwiązania procesowe.
  • Przygotowywanie ofert na produkty i rozwiązania standardowe,
  • Negocjowanie warunków ofertowych w zakresie technicznym i handlowym
  • Prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów
  • Przygotowywanie raportów handlowych, statystyk, kalkulacji i innych okumentów związanych z realizacją zadań Inżyniera Sprzedaży.
  • Aktywny udział w pracach marketingowych (targi, prezentacje, wystawy)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera sprzedaży w segmencie B2B,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechanika, mechatronika, elektronika lub pokrewne),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Punktualność i sumienność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Otwartość na współpracę z ludźmi, samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z długoletnim stażem i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, samochód, telefon),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz efektywności,
  • Bogaty pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, karty Multisport.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management