Inżynier Sprzedaży (Automatyka Przemysłowa)

Talent Partners

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - firmy będącej jednym z największych producentów elementów automatyki przemysłowej na świecie - poszukujemy osoby do pracy na terenie woj. lubuskiego na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY (AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA)

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp., teren woj. lubuskiego

Nr ref. ISAP/115/16

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy wiedza kierunkowa i gotowość do szkoleń.

Mile widziane osoby, które odbyły praktyki lub staże kierunkowe.

Najważniejsze obowiązki:

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • doradztwo techniczne.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, robotyka),
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie, samodyscyplina,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy mobilnej na podległym terenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej o światowym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Account Management