Inżynier (Specjalista) Utrzymania Ruchu

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

44-109 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Wspomaganie techników w naprawach bieżących oraz w przeglądach okresowych maszyn pod kątem
automatyki oraz oprogramowania.
- Raportowanie awarii oraz analiza przyczyny powstawania awarii
- Wdrażanie nowych produktów pod kątem przystosowania maszyn ( Programowanie PLC, konstruowanie oraz przerabianie maszyn)
- Praca na dwie zmiany.

Wymagania

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej (branża motoryzacyjna)
- Praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki oraz pneumatyki
- Znajomość schematów elektrycznych
- Znajomość programowania sterowników PLC
- Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania C++ oraz systemów wizyjnych (Keyence)
- Uprawnienia SEP E 1kV (mile widziane D)
- Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryka, elektronika lub automatyka
- Dobra organizacja pracy własnej
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Wiedza z zakresu 5S / TPM
- Znajomość programów Excel oraz PowerPoint

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji