Inżynier / Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu

TBAI Poland Sp. z o.o.

Wykroty / Nowogrodziec / Lubań / Bolesławiec / Legnica, dolnośląskie

Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

Miejsce pracy: Wykroty / Nowogrodziec / Lubań / Bolesławiec / Legnica

Osoba zatrudniona będzie miała okazję realizować zadania dotyczące:

- zapewnienia utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w - procesie produkcji

- opieki i nadzoru nad powierzonym parkiem maszynowym

- analizowania przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków - zapobiegawczych

- konstruowania oraz standaryzacji części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania

- uczestnictwa i prowadzenia projektów modernizacji technicznych maszyn - produkcyjnych

- opracowywania i wdrażania rozwiązań usprawniających proces produkcyjny

- uaktualniania istniejącej i przygotowywania nowej dokumentacji technicznej

- szkolenia pracowników utrzymania ruchu

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia technicznego kierunkowego (automatyka lub elektronika)

- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

- umiejętności programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7

- znajomości zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej

- znajomości zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki

- uprawnień SEP do 1 kV,

- umiejętności pracy w zespole,

- umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach

- umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań;

- niezbędne narzędzia pracy.

- pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole