Inżynier spawalnik

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się amerykańskiej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier spawalnikMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • usprawnianie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji i produktów;
  • nadzór nad rozwojem nowych produktów i stałe ich ulepszanie;
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej przebiegu procesu produkcji, instrukcji dot. wyposażenia stanowisk, aktualizowanie obowiązujących procedur;
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
  • udział w przygotowywaniu i uruchamianiu nowych linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość mechaniki i budowy maszyn;
  • doświadczenie związane z naprawami i modyfikacją maszyn i urządzeń;
  • wiedza praktyczna z zakresu rozwoju i doskonalenia procesów produkcyjnych;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.