Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Serwis oraz konserwacja systemów automatyki budynkowej i BMS
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych i konserwacyjnych

Wymagania:

  • Znajomość jednego lub więcej systemów BMS (Delta Controls, Schneider Electric, TAC, Andover Controls, WAGO, Johnson Controls) w stopniu pozwalającym na samodzielną pracę
  • Doświadczenie w pracy w serwisie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP E,D 1kV
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego – mile widziane
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość pozostałych systemów budynkowych (np. SSP, DSO, CCTV, SSWiN, SKD)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.
  • Możliwość zdobycia i pogłębienia kwalifikacji w zespole profesjonalistów
  • Pakiet szkoleń

Prezentacja firmy

LTEC Sp. z o.o. wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne, teletechnic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka