OMC ENVAG Sp. z o.o.
Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą "pod klucz" urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SERWISU

Przemysłowa aparatura kontrolno-pomiarowa

Numer ref.:IS/2018

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Augustówka 24

Opis stanowiska:

  • praca w zespole serwisowym związana z diagnostyką, naprawą, uruchamianiem i przeglądami urządzeń technologicznych i kontrolno-pomiarowych, zarówno w siedzibie firmy jak i na wyjeździe
  • podstawowe doradztwo techniczne z obsługi i eksploatacji urządzeń
  • współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia SEP „E” do 1kV

Oferujemy:

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • realną możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
Prosimy o składanie ofert wraz z klauzulą/klauzulami zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku: