Inżynier Serwisu

CNCpl

Kotowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwisant maszyn CNC

instalacja i serwis maszyn u klientów w różnych rejonach Polski
prowadzenie szkoleń dla pracowników klienta

Wymagania

znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację (warunek konieczny)
prawo jazdy kat. B
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
gotowość do ciągłej pracy poza miejscem zamieszkania
doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub serwisie mobilnym
zaangażowanie w wykonywane obowiązki
uczciwość

Oferujemy

pełen zakres szkoleń w siedzibie producenta
bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
pracę w solidnej, rozwijającej się firmie
stabilność zatrudnienia poprzez zawarcie umowy o pracę
ciekawe środowisko pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym

Prezentacja firmy

Szesnastoletni rozwój zaowocował w 2009 roku, otwarciem CNCpl. Przygotow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 7 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Obsługa klienta, Praca Inne