Mechanik maszyn sterowanych numerycznie

Agencja Headhunters

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów maszyn sterowanych numerycznie, w związku z rozwojem działu wsparcia technicznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier serwisu

Zakres obowiązków:
• Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi w zakresie serwisu dla klientów firmy,
• Diagnozowanie usterek urządzeń,
• Realizacja zleceń serwisowych, monitorowanie i raportowanie przebiegu zleceń,
• Prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej oraz dobór i kontrola dostaw komponentów niezbędnych do realizacji bieżących zadań.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana automatyka, budowa maszyn)
• Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki (automatyki przemysłowej),
• Umiejętność obsługi komputera i znajomość systemu Windows w tym pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na B1 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, rozmowa telefoniczna,),
• Prawo jazdy kat. B,
• Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych i obsługi klientów na terenie północnej Polski,
• Operatywność, umiejętność logicznego myślenia,
• Wysoka kultura osobista,
• Praca w systemie home office.

Nasz Klient oferuje:
• Samochód służbowy,
• Systematyczne podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Szkolenia zagraniczne,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego Cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis