Inżynier Serwisu Zasilania Gwarantowanego

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta działającego w obszarze inżynieryjnych rozwiązań dla infrastruktury i systemów IT, głównie w obszarach: Data Center, projektowanie serwerowni, integracji zasilania UPS oraz klimatyzacji precyzyjnej, poszukujemy doświadczonych, dynamicznych i zorientowanych na Klienta Kandydatów na w/w stanowisko.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: ISZG/WAW/15/MF

Zakres obowiązków:

  • Instalacja i uruchomienia nowych produktów z oferty naszego Klienta;
  • Przeglądy i naprawy u Klientów firmy;
  • Naprawy sprzętu w serwisie naszego Klienta;
  • Prowadzenie kontraktów serwisowych i sprzedażowych (organizacja potrzebnego sprzętu, ludzi, koordynacja podwykonawców i bezpośredni kontakt z klientem);
  • Szkolenie klientów z obsługi sprzętu;
  • Opracowywanie dokumentacji, protokołów pomiarowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (minimum stopień inżyniera);
  • ukierunkowanie na sprawne, profesjonalne wykonywanie powierzonych zadań (samodzielne prowadzenie kontraktów);
  • doświadczenie w serwisie i instalacjach systemów zasilania;
  • umiejętności organizowania i nadzorowania pracy podwykonawców;
  • Sprawne posługiwanie się komputerem, podstawowym pakietem MS Office oraz podstawowa znajomość programu AUTO CAD;
  • znajomość języka angielskiego;
  • czynna umiejętność prowadzenie samochodu;
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych, krótkich wyjazdów na terenie całego kraju (zwykle jedno i dwudniowe);
  • uprawnienia elektryczne SEP E i D min. do 1kV.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w młodym zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • Pracę w przyjaznym zespole pracowników;
  • Atrakcyjne, motywacyjne wynagrodzenie;
  • Siedziba firmy w centrum (węzeł komunikacyjny – kolejka, tramwaje, autobusy).
  • Ciekawe kontrakty w Polsce i na świecie, poznawanie miejsc do których nie zawsze jest wstęp;
  • Możliwość rozwoju i nauki zagadnień z dziedziny high tech;
  • Pakiet szkoleń u producentów – Włochy, Szwajcaria, Słowacja;
  • Otwarta droga do szkoleń dodatkowych;
  • Możliwość nauki języka angielskiego w firmie (lektor na miejscu);
  • Tygodniowa gra w piłkę nożną, sauna;
  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i rodziny;
  • Laptop, komórka i możliwość korzystania z samochodów służbowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis