Inżynier serwisu z j. angielskim. Obszar elektryczny i elektroniczny.

Hays Poland

Praca mobilna, mazowieckie

Hays Poland

Praca mobilna
NR REF.: 1085686

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w rozwoju, produkcji, instalacji oraz serwisie najbardziej innowacyjnych i niszowych produktów i rozwiązań technologicznych na rzecz sektora energetycznego, kolejnictwa oraz centrów R&D, w związku z nowym projektem powołania inżynieryjnej grupy eksperckiej na terenie Polski obsługującej Klientów firmy zlokalizowanych w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, poszukujemy: Inżyniera serwisu z j. angielskim. Obszar elektryczny i elektroniczny Energetyka, Kolejnictwo.

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego, zakupu produktów, instalacji oraz utrzymania i serwisu sprzętu i instalacji
  • wyjazdy do Klientów na terenie Europy, Azji oraz S. Zjednoczonych celem utrzymanie, naprawy, serwis bezpośrednio u Klientów zakupionego sprzętu oraz produktów
  • odpowiadanie na bieżące zapytania klientów i przeprowadzanie szkoleń technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • raportowanie wyników pracy

Wymagane:
  • wykształcenie techniczne z zakresu mechaniki i elektroniki (automatyki przemysłowej
  • praktyczne znajomość zagadnień związanych z obszarem technicznym, elektrycznym i elektroniczny
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną
  • doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier serwisu (uruchomienia, naprawy i serwisowanie)
  • gotowość do częstych podróży służbowych (70% czasu pracy; Europa, Azja oraz S. Zjednoczone)
  • mile widziane osoby z każdej lokalizacji w Polsce ( 70% czasu pracy wyjazdy do Klientów; 30% home office)

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowy system szkoleń na terenie Polski i za granicą
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (międzynarodowe środowisko pracy)
  • możliwość budowania kariery w międzynarodowych strukturach firmy
  • codzienny kontakt z grupą ekspertów pracującymi nad najbardziej innowacyjnymi i niszowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi
  • atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, program Multi Kafeteria z Benefit Systems, nauka języków obcych)
  • niezbędna narzędzia pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kliknięcie opcji "Aplikuj" i przesłanie nam aktualnego CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy