Inżynier Serwisu/Technik Serwisu

Speed-Bud

Wrocław 51-151, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• nadzór i realizacja usług serwisowych oraz wypożyczalni
• wsparcie techniczne dla działu handlowego
• prowadzenie dokumentacji serwisowej
• szkolenie klientów w zakresie obsługi maszyn
• dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych

• Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• możliwość rozwoju zawodowego
• ciekawą pracę w młodym zespole

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne
• wiedza z zakresu elektryki i budowy maszyn, etc.
• prawo jazdy kat. B,
• dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
• samodzielność
• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• mile widziane doświadczenie z zakresu serwisu urządzeń technicznych

Prezentacja firmy

Od 28 lat prowadzimy działalność w branży budowlanej, a od 16 lat zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis