Inżynier Serwisu Obrabiarek CNC

Talent Partners

Gdańsk, obszar woj. pomorskiego, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - stabilnej i renomowanej firmy mającej centralę w Gliwicach, zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie Gdańska i woj. pomorskiego na stanowisko:

INŻYNIER SERWISU OBRABIAREK CNC

Miejsce pracy: Gdańsk, obszar woj. pomorskiego

Poszukujemy doświadczonego serwisanta lub pracownika z działu UR firmy produkcyjnej do pracy serwisowej w regionie woj. pomorskiego.

Najważniejsze obowiązki:

  • instalacja oraz montaż i uruchomiania obrabiarek CNC u klientów,
  • diagnostyka i naprawa obrabiarek,
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne zakresu: automatyki, mechaniki, elektroniki,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w naprawach obrabiarek CNC (w serwisie bądź dziale utrzymania ruchu),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w swoim regionie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria