inżynier serwisu maszyn drukujących

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

 Dla Naszego klienta, dużej i stabilnej firmy z okolic Szczecina, poszukujemy odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko

Nr ref.: 35260
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  •  diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych
  • instalacje, naprawa i przeglądy urządzeń drukujących
  • dokumentowanie prowadzonych działań serwisowych
  • techniczne wsparcie klientów

Oczekiwania:
  • znajomość zagadnień IT oraz obsługa komputera
  • dobra znajomość języka angielskiego, czytanie dokumentacji technicznej
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • czynne prawo jazy kat. B
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemu

Oferta:
  •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia techniczne i systematyczne podnoszenie wiedzy ( krajowe i zagraniczne)
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy i najnowszych technologii w branży
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy min. laptop, telefon

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)