inżynier serwisu - elektryk

Randstad Polska Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40133
Praca stała
Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków:
  • tworzenie, weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej z zakresu urządzeń elektrycznych i energetycznych
  • opracowywanie analiz techniczno-ekonomicznych w zakresie realizacji projektów elektrycznych, remontów i modernizacji urządzeń
  • opracowywanie technologii i nadzór technologiczny nad wykonaniem szaf sterowniczych, zasilających i rozdzielczych
  • montaż obiektowy i uruchomienie, aż do wdrożenia zaprojektowanego systemu i wykonania dokumentacji elektrycznej
  • realizacje funkcji sterowniczych z wykorzystaniem sterowników PLC w zakresie automatyki napędowej

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – INŻYNIER ELEKTRYK
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • wiedza z zakresu elektryki, napędów i podstaw automatyki
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
  • wysoka motywacja do pracy i rozwoju w różnych obszarach inżynierii
  • dyspozycyjność i gotowość do nadgodzin oraz wyjazdów wdrożeniowych na terenie kraju
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)