Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier serwisu - elektryk

Nr ref.: 31817
Praca stała
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z realizacją zobowiązań wynikających z kontraktów i umów na świadczenie usług serwisowych
  • opracowywanie ofert w zakresie umożliwiającym ustalenie koncepcji rozwiązania, zakresu prac, pracochłonności i terminów realizacji
  • realizowanie projektów elektrycznych
  • realizowanie zakupów serwisowych
  • opracowywanie i merytoryczny nadzór realizacji systemów planowej obsługi technicznej obrabiarek oraz maszyn i urządzeń w zakresie: opracowanie zakresów przeglądów okresowych w postaci instrukcji serwisowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektryk
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP adekwatne do stanowiska
  • umiejętność projektowania komputerowego
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • jednozmianowy system pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)