Inżynier/Serwisant Utrzymania Ruchu

LINCOLN ARIA Sp. z o.o.

Namysłów, opolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy innowacyjnych rozwiązań szklanych na polski rynek, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Obsługę techniczną linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji na terenie zakładu, w szczególności za prowadzenie napraw awaryjnych elektrycznych/mechanicznych, przeglądy okresowe, prace remontowe i konserwacyjne, diagnostykę.
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń.
  • Analizę pomysłów technicznych zgłaszanych do UR.
  • Inicjowanie modernizacji.
  • Planowanie prac prewencyjnych, tj. przeglądów, remontów i konserwacji maszyn.
  • Tworzenie i nadzorowanie instrukcji obsługi maszyn.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego technicznego
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu,
  • Doswiadzczenia w obsłudze elektronarzędzi i prac warsztatowych
  • Umiejętności prowadzenia napraw maszyn i urządzeń.
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Znajomości metrologii warsztatowej,
  • Uprawnień energetycznych I grupy min. do 1 kV
  • Uprawnień do poruszania się wózkiem widłowym.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dziale technicznym oraz innych obszarach dzięki uczestnictwu w projektach międzywydziałowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Partnerską atmosferę pracy w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy francusko-polską firmą konsultingową specjalizującą się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria