Inżynier Rozwoju Produktu – specjalizacja wentylatory w Dziale Badawczo- Rozwojowym

NEWINDENERGY Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą która z sukcesem wprowadza na rynek nowatorski produkt jakim jest Hoverbike. Nasz Dział Rozwoju dynamicznie się rozwija, i w związku z tym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Mechanik - Rozwoju Produktu – specjalizacja wentylatory w Dziale Badawczo- Rozwojowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność mechanika i budowa maszyn, mechanika przepływów (lub podobne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Obsługa programu CAD, Inventor, symulacje 3D,
  • Znajomość mechaniki przepływów;
  • Znajomość konstrukcji urządzeń wentylacyjnych
  • Doświadczenie w projektowaniu wentylatorów

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz dobór wentylatorów (śmigła) o określonym ciągu
  • Projektowanie konstrukcji wsporczych oraz konstrukcji dodatkowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej - produkcyjnej wentylatora
  • Tworzenie dokumentacji osprzętu dodatkowego do wentylatora
  • Obliczenia mechaniczne oraz wytrzymałościowe wirnika, obudowy, ramy silnika itp.
  • Dostosowywanie/modyfikacje konstrukcji pod specjalne wymagania
  • Udział w nadzorowaniu montażu
  • Weryfikacja wytrzymałościowa i parametrowa istniejących rozwiązań wentylatorów oraz innych urządzeń wentylacyjnych, rozwój istniejących rozwiązań konstrukcyjnych
  • Kontrola prac związanych z wykonaniem i badaniem prototypów
  • Kontrola zgodności realizacji projektu z założeniami technologicznymi
  • Aktywna współpraca z działem produkcji

Zapewniamy twórczą stabilną pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Badania / Rozwój