Inżynier Rozwoju Produktu Elektryk w Dziale Badawczo- Rozwojowym

NEWINDENERGY Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą która z sukcesem wprowadza na rynek nowatorski produkt jakim jest Hoverbike. Nasz Dział Rozwoju dynamicznie się rozwija, i w związku z tym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produktu w obszarze elektryki/elektrotechniki

Do zadań Kandydata zatrudnionego na tym stanowisku będzie należało:

  • koordynowanie działań w zakresie rozwoju tego nowego produktu i udoskonalenia obecnego modelu,
  • wprowadzanie modyfikacji , walidacja produktów i komponentów oraz nadzorowanie testów,
  • przygotowanie oraz aktualizację niezbędnych danych technicznych oraz komunikację z innymi działami w obszarze zmian w produkcie od strony elektrycznej i elektrotechnicznej.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku - z dużą wiedzą z obszaru elektrotechniki(doświadczenie w rozwoju produktu),
  • wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • nastawienie na realizację celów oraz kreatywność .

Zapewniamy twórczą pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria