Inżynier rozwoju procesu i produktu (oferta dedykowana osobom z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Inżynier procesu (oferta dedykowana osobie z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
• Praca w centrum rozwoju procesu i produktu z branży automotive
• współpraca przy planowaniu, opracowywaniu i organizowaniu prac związanych z wdrożeniami procesów produkcyjnych
• przeprowadzanie testów technologicznych (uczestnictwo podczas wdrażania nowych projektów)
• ciągłe udoskonalanie i optymalizowanie produktu i procesu produkcji
• rozwiązywanie problemów produkcyjnych i technologicznych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne (obróbka metalu, materiałoznawstwo, budowa maszyn, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• poszukujemy osób chętnych do zdobycia nowych doświadczeń (możliwość przyuczenia) lub doświadczonych w branży automotive
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• umiejętność rozwiązywania problemów, myślenia poza schematami
Oferujemy:
• pracę w międzynarodowym środowisku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji