Inżynier rozwoju i jakości produktu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Złotoryja, dolnośląskie

Miejsce pracy: Złotoryja

Spółka Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.

Obecnie posukujemy osoby bezpośrednio do zespołu naszego klienta - wiodącego producenta z sektora Automotive i AGD.

OPIS STANOWISKA:

• Praca w dziale badawczo – rozwojowym w miejscowych i międzynarodowych zespołach interdyscyplinarnych;

• Współpraca ze specjalistami z obszarów technologii, inżynierii i rozwoju;

• Współtworzenie nowych projektach z branży AGD oraz automotive;

• Nadzór, opracowanie i optymalizowanie receptur;

• Koordynowanie testów w skali technicznej i laboratoryjnej oraz na liniach produkcyjnych;

• Opracowywanie i realizacja budżetu dla obszaru R&D.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemiczne);

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale jakości, R&D lub dziale technicznym;

• Znajomość normy ISO 9001 i ISO TS 16949;

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację w codziennej pracy;

• Dobra znajomość programu Microsoft Excel.

DODATKOWE ATUTY:

• Uprawnienia audytora wewnętrznego procesu i wyrobu wg VDA 6.3 oraz VDA 6.5;

• Znajomość normy laboratoryjnej 17025 oraz systemu IMDS;

• Znajomość systemu SAP R3 w obszarze QM.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę na minimum 1,5 roku,

Konkurencyjne wynagrodzenie,

• Ruchome godziny pracy - możliwość rozpoczynania pracy między godz. 6:00 a 8:00, praca pn-pt, 8 godz. dziennie

Dodatkowe premie oraz świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do obiadów, bony wakacyjne i świąteczne, premie wynikowe i frekwencyjne, dofinansowanie do wyprawki szkolnej itp).

• Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy, możliwość wykonania dodatkowych uprawnień,

• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze, dynamicznym, profesjonalnym środowisku pracy u laureata rankingu "Diamenty Forbesa" 2017.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.