Inżynier robotyki (znajomość standardu BMW L7)

Agencja Headhunters.

Cała Polska, dolnośląskie

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • programowanie za pomocą sterowników Siemens Step7
  • programowanie robotów przemysłowych
  • prowadzenie projektów i uruchamianie instalacji u klientów
  • sporządzanie dokumentacji z programowania

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki zatrudnienia - umowę o pracę (możliwość współpracy „freelancer”)
  • realizacja międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów zarówno w biurze w Polsce jak i na terenie UE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, elektronika lub informatyka
  • znajomość standardów BMW L7 – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy: cała Polska

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88