Inżynier robót sanitarnych (język niemiecki)

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego Klienta poszukuje inżyniera robót sanitarnych z bardzo dobra znajomością jezyka niemieckiego.

· Główne zadania:

· Koordynowanie i nadzorowanie procesów realizacji projektu budowy w zakresie instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych (wod-kan, CO, klimatyzacja, wentylacja)

· Prowadzenie dokumentacji realizacji projektu oraz raportowanie

· Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

· Prowadzenie bieżącej korespondencji i współpracy z podmiotami zaangażowanymi w projekt budowy

Oferta dla kandydatow:

· Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Zarobek miesięczny brutto w okresie próbnym: 4000 euro

· Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Wymagania

· Wykształcenie wyższe techniczne (pożądany profil- instalacje sanitarne, ochrona środowiska)

· Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych bez ograniczeń

· Doświadczenie na stanowisku kierownika robót ( min. 2 lata)

· Doświadczenie i posiadanie odpowiednich uprawnień budowlanych do sprawowania funkcji inspektora nadzoru robót instalacyjnych branży sanitarnej mile wedziane, ale nie konieczne

· Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym, wymagana płynna znajomość języka niemieckiego (rozumienie dyskusji na tematy techniczne w zakresie swojej specjalności, rozumienie dokumentacji technicznej sporządzonej w języku niemieckim, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych)

· Biegła znajomość obsługi komputera, przede wszystkim pakietu Office oraz ARRIBA/iTwo, SKILL BauDoc

· Konieczne prawo jazdy kat. B i własne auto

· Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria