Inżynier Robót Elektrycznych

GCMB Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• koordynację projektów wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych,
• konsultacje dostawców i podwykonawców oraz analizę spływających ofert,
• sprawdzanie kart materiałowych,
• opracowywanie harmonogramu prac z branży elektrycznej,
• nadzorowanie tworzenia dokumentacji budowy w zakresie instalacji elektrycznych (w tym dokumentacji powykonawczej),
• kontrolę jakości wykonania robót na powierzonym odcinku prac oraz ich zgodności z harmonogramem i projektem,
• nadzór nad usuwaniem usterek w trakcie odbiorów, a także pomoc w usuwaniu usterek dla działu Obsługi Gwarancyjnej w okresie gwarancyjnym danej budowy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe: specjalizacja elektrotechniczna lub podobna,
• mobilność, delegacje po terenie Polski,
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami z branży instalacji elektrycznych mile widziane,
• dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz Autocad,
• dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

Prezentacja firmy

GCMB Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi projektowe i wykończeniowe w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 700PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria