Inżynier Rezydent

HR team Sp. z o.o.

Hiszpania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej HR TEAM Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 roku. Dziś pracuje u nas ponad 1300 pracowników tymczasowych na terenie całej Polski, głównie w branży automotive oraz pokrewnych branżach produkcyjnych. Numer KRAZ: 15011.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Hiszpania

Obowiązki:

• Kontrola produkcji oraz dostawy pod kątem stosowanych procedur oraz wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu

• Weryfikacja słabych punktów w funkcjonowaniu procesu

• Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia

• Raportowanie z wykonanych działań do spółki w Polsce

• Monitorowanie poziomu satysfakcji Klienta

• Monitorowanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz działań korygujących i zapobiegawczych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny

• Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w branży motoryzacyjnej

• Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

• Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

• Dokładność i zaangażowanie

• Gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej korporacji motoryzacyjnej

• Udział w nowatorskim projekcie na okres od 3- 12 m-cy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Zagwarantowane zakwaterowanie, relokacja

• Przeloty do Polski

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz.

Prosimy o dołączenie klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HRteam Polska , Doradztwo Personalne <br/>Agencja Pracy Tymczasowej <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości