Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży przemysłu ciężkiego, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

inżynier R&D

Nr ref.: 39199
Praca stała
Lokalizacja: okolice Krakowa

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie projektów produkcyjnych oraz aplikacyjnych dotyczących zaawansowanych materiałów ogniotrwałych
  • prowadzenie badań laboratoryjnych w zakresie właściwości chemicznych i fizycznych substancji na zaawansowanych urządzeniach badawczych
  • modyfikacje materiałów oraz procesów w celu ciągłego ulepszania parametrów użytkowych istniejących produktów
  • wspieranie techniczne zakładów produkcyjnych oraz sprzedaży na terenie Europy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia w przemyśle hutniczym (stalownia, odlewanie stali)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • ugruntowana wiedza w zakresie technologii materiałów ogniotrwałych/ surowców stosowanych w przemyśle materiałów ogniotrwałych/ procesów metalurgicznych
  • wiedza w zakresie metodologii prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych oraz umiejętność planowania i koordynowania prac badawczych
  • dotrzymywanie wyznaczonych terminów
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)