IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Inżynier R&D/ Technolog

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Zadania / obowiązki:

  • Opracowanie technologii wytworzenia konstrukcji stalowych
  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • Nadzór nad dokumentacją rysunkową
  • Tworzenie programów CNC
  • Optymalizacja i rozwój procesów produkcyjnych oraz technologii wytwarzania
  • Wdrażanie i nadzór nad zrobotyzowanym procesie spawania.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe np. mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego i procesów obróbki stali
  • Znajomość norm EN 1090, ISO 1461, ISO 3834, ISO 9001
  • Znajmomość CAD 2D

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta
  • Szkolenia zewnętrzne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.