Inżynier R&D/inżynier konstruktor

Pro-Invest S.A.

40-172 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.
Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

INŻYNIER R&D / INŻYNIER KONSTRUKTOR

Opis stanowiska:
 opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań technologicznych,
 testowanie produktów koncepcyjnych,
 przygotowanie modeli 3D, rysunków wykonawczych,
 tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
 współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów,
 monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów,
 czynny udział w ustaleniach technicznych,
 współpraca z innymi działami w zakresie analizy opłacalności realizacji projektów wdrożeniowych,
 przygotowywanie raportów i prezentacji,
 współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania

Wymagania:
 wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Mechatronika, Automatyka i robotyka, Budowa maszyn lub pokrewnym,
 wiedza z zakresu konstrukcji,
 wiedza z zakresu wykonywania obliczeń wytrzymałościowych,
 znajomość zasad rysunku technicznego,
 znajomość programów do projektowania 3D,
 znajomość narzędzi do komputerowej symulacji procesów,
 umiejętność obsługi pakietu MS Office,
 determinacja i kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,
 umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
 dokładność, operatywność, wyobraźnia przestrzenna,
 posiadanie zainteresowań w dziedzinie nowoczesnych technologii, alternatywnych źródeł energii itp.
 mile widziane doświadczenie w dziale R&D lub pokrewnym,
Oferujemy:
 uczestnictwo w nowych projektach realizowanych w Dziale Innowacji,
 rozwój zawodowy,
 praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
 pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
 stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
 atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
 niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria