Inżynier przetwórstwa tworzyw sztucznych

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• nadzór nad produkcją elementów wtryskowych,
• optymalizacja procesu wtrysku,
• wdrażanie nowych projektów,
• dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów,
• tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową,
• eliminację problemów w procesie wtrysku,
• współpracę z działami jakości i utrzymania ruchu,
• inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych
• koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych
• opracowywanie i modyfikacja receptur
• analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje,
• szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, chemiczne lub pokrewne
• doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych,
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• zdolności interpersonalne,
• umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
• odpowiedzialność i skuteczność w działaniu

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria