Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżynier Projektów

Zadania:

- Prowadzenie projektów rozwojowych dla podzespołów mechanicznych, hydraulicznych i elektromechanicznych
- Ustalenie harmonogramu, alokacja oraz bilansowanie zasobów
- Prowadzenie wielofunkcyjnego (interdyscyplinarnego) zespołu inżynierów
- Odpowiedzialność za terminowe wykonanie projektu
- Odpowiedzialność za wykonanie projektu w zaplanowanym budżecie
- Prowadzenie projektu według wewnętrznych standardów
- Prowadzenie regularnych spotkań z klientem

Wymagania

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)
- Min. 2 lata doświadczenia
- Znajomość MS Project
- Inicjatywa i kreatywność oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- Płynna znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów rozwojowych
- Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem technicznym
- Kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Prezentacja firmy

MDS Systems Sp. z o. o. jest firmą usługowo - produkcyjną. <br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria