Inżynier Projektu

Arche Consulting

Turek, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• projektowanie, nadzór nad montażem nowych instalacji oraz opieka techniczna nad obecnymi Klientami,
• doradztwo techniczne w zakresie instalacji gazów technicznych,
• przygotowanie koncepcji technicznej projektu oraz wstępna kalkulacja kosztów,
• prowadzenie projektów u Klientów,
• nadzór nad serwisem urządzeń i instalacji u Klienta,
• inicjowanie oraz wdrażanie działań w obszarze innowacyjności i optymalizacji w obszarze techniczno-organizacyjnej działu.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w branży gazów technicznych na podobnym stanowisku,
• znajomość j. angielskiego na poziomie dobry,
• uprawnienia energetyczne – dozór oraz eksploatacja w zakresie obsługi, remontów, kontrolno-pomiarowe, montażu dla urządzeń, instalacji i sieci,
• uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych,
• znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
• prawo jazdy kat. B,
• wykształcenie wyższe techniczne.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Inne