P.U.T. Wagner-Service Sp. j.
WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego
dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych,
poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Świetochlowice

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektu z pełnym przygotowaniem dokumentacji projektowej
  • Tworzenie kalkulacji kosztowych oraz definiowanie budżetów dla nowych inwestycji
  • Doradztwo techniczne, ustalanie z Klientami parametrów technicznych koniecznych dla poprawnej realizacji inwestycji
  • Analiza, przegląd i zapewnienie zgodności z planem i specyfikacją. Raportowanie statusu realizacji projektu
  • Logistyka i zabezpieczenie wykonania projektu w miejscu zlecenia
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych, procesów projektowania, wytwarzania oraz wdrażania instalacji do produkcji.
  • Współpraca z dostawcami podczas projektowania, wytwarzania i odbioru rządzenia

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU WAGNER-SERVICE:

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w branży technicznej na stanowisku Konstruktora, Inżyniera lub pokrewne
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • programów AutoCAD, MS Office jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechaniczny, inżynieria produkcji)
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami lub systemów zarządzania jakością
  • Dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Duża samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat, z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w odniesieniu do realizowanych efektów (podstawa + premia uzależniona od efektywności pracy)
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop
  • Warunki do zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.