Opis stanowiska pracy

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem na kreatywnych i innowacyjnych inżynierów firma Viscon Group Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Projektu/Projektant Maszyn. Viscon Group Poland sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Viscon dostarczającej linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie dokumentacji w programie 3D Hicad i Autocad
  • Tworzenie wykazów rysunkowych oraz list części
  • Zamawianie maszyn i materiałów dla realizowanych przez firmę projektów
  • Udoskonalanie i optymalizacji produkowanych urządzeń
  • Czynny nadzór nad budową maszyn i linii technologicznych
  • Czynne wsparcie dostawców oraz pracowników technicznych budujących maszyny
  • Czynne wsparcie project managerów w wykonywaniu ich obowiązków
  • Kontrola jakości produkowanych i gotowych wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mechaniczne
  • Znajomość Autocad oraz programów do projektowanie 3D
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżynierskim np. projektanta maszyn, technologa

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

CV PROSIMY PRZESYŁAĆ W JĘZYKU ANGIELKSIM.

Proszę po zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-245 Płaszewko, ul. Inwestycyjna 12, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”).”

Dodatkowo w przypadku wyrażenia chęci na udział w kolejnych rekrutacjach proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Viscon Group Poland Sp. z o.o., 76-245 Płaszewko, ul. Inwestycyjna 12, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych („RODO”).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Viscon Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości prowadzenie postępowania rekrutacyjnego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Automatyka, Praca Kontrola jakości