Opis stanowiska pracy

• Praca nad nowatorskimi projektami opartymi o modelowanie matematyczne sieci wod-kan oraz zabezpieczeń przeciwpowodziowych,
• Dostęp do najnowszych technologii oraz szkoleń tematycznych,
• Możliwość rozwoju i zbierania doświadczeń przy realizacji projektów w Polsce i za granicą,
• Realizacja projektów w międzynarodowym zespole,
• Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
• Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
• Elastyczne godziny pracy,
• Samodzielność w wypełnianiu powierzonych zadań.

* - dla osób z udokumentowanym doświadczeniem istnieje możliwość zatrudnienia w biurze DHI w Krakowie.

Wymagania

• Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Wykształcenie z zakresu Inżynierii Sanitarnej, Informatyki lub kierunku pokrewnego,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku),
• Prawo jazdy kategorii B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
• Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.

Dodatkowym atutem będą:
• Znajomość technik modelowania w sieciach wod-kan (np. Epanet, SWMM),
• Znajomość tematyki GIS – platforma ArcMap,
• Znajomość oprogramowania CAD – AutoCAD, Microstation.

Prezentacja firmy

DHI jest niezależną, międzynarodową organizacją naukowo-badawczą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
40 000PLN - 100 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pensja podstawowa oraz przejrzysty system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria