Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Kompleksowe zarządzanie projektem inżynieryjnym w zakresie transferów i relokacji maszyn oraz linii technologicznych. Planowanie, przygotowywanie dokumentacji projektowej harmonogramowanie, realizacja i kontrola zadań potrzebnych do osiągnięcia celów projektu.
• Bieżące kontakty z klientami.
• Koordynowanie pracy zespołu pracowników.
• Nadzór nad wykonawstwem prac zgodnie z powierzoną dokumentacją.
• Wsparcie techniczne dla działu logistyczno- handlowego w celu zabezpieczenia wykonania projektu w miejscu zlecenia.
• Opracowywanie ofert i kosztorysów ofertowych.
• Kreatywne rozwiązywanie problemów powstałych podczas realizacji projektów.
• Doradztwo i wsparcie techniczne.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne. Preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn; elektromechanika; budownictwo; automatyka; mechatronika; instalacje; maszynoznawstwo; automatyka i robotyka; elektrotechnika.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i/ lub niemieckiego.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Umiejętność czytania i analizowania zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej
• Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie.
• Umiejętność kreatywnego myślenia.
• Umiejętność organizacji czasu pracy (własnej i zespołu).
• Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• Pracę w młodym, ambitnym zespole.
• Możliwości rozwoju zawodowego.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Prezentacja firmy

Firma Kador specjalizuje się w pakowaniu eksportowym oraz przenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria